Zdravá špajza

Zdravá Špajza je obchod nielen so zdravými potravinami, môžete si u nás dať aj kávu, vyskúšať ochutnávky obľúbených produktov, či objednať produkty exkluzívneho charakteru, ktoré inde nezoženiete. Na rôzne príležitosti a oslavy ponúkame aj darčekové koše. Ak sa ponáhľate a máte chuť na výbornú strojovú “ kávu so sebou“ ste u nás vítaní.
V našej ponuke nájdete hlavne bezlepkové potraviny, ale aj potraviny vyrábané bez mlieka a vajec, v ponuke máme prírodné koncentrované šťavy, ktoré svojimi účinkami predčia lieky a sú prevenciou proti rôznym zdravotným problémom. Mnohí zákazníci vyhľadávajú aj naše sypané čaje pestované na Slovensku, či prírodnú kozmetiku za dostupné ceny, ktorú vo Svite dostanete len v našej predajni. Tiež máme v ponuke netradičné prísady, či novinky v gurmánskom štýle, ktoré Vám pomôžu pri príprave netradičných receptov.
Ak sa chystáte piecť, či uprednostňujete potraviny bez GMO, nájdete u nás
L vajíčka bez GMO produkované na farme pri Kežmarku.
Potraviny, ktoré predávame sú nielen zdravé ale aj chutné, vieme Vám poradiť aj s receptami, či objednať pre Vás konkrétny produkt.
Náš sortiment sme rozšírili aj o handmade tvorbu a predaj antialergickej bižutérie bez niklu. Veríme, že u nás nájdete príjemné posedenie, či informácie, ktoré potrebujete aj pri úprave stravy na zmiernenie zdravotných ťažkostí.

Kontakt

Otváracie hodiny

Pondelok
8:00 - 17:00
Utorok
8:00 - 17:00
Streda
8:00 - 17:00
Štvrtok
8:00 - 17:00
Piatok
8:00 - 17:00
Sobota
8:00 - 12:00
Nedeľa
zatvorené

Galéria

Menu

Novinky

© 2023 – 2024 Tatranska, s.r.o. tvorba web stránky Sleboda SK