Vinotéka TOKAJ

V srdci obchodného centra A1 vo Svite sa nachádza malá oáza pre milovníkov vína a jedinečných darčekov. Naše vinárstvo je viac než len obchod; je to miesto, kde sa spájajú umenie, tradícia a vášeň za víno. Ponúkame vynikajúce sudové vína, ktoré si môžete nechať čerpať priamo do vašej fľaše (fľašu vám vieme aj poskytnúť). Ponúkame aj širokú škálu fľaškových vín od vybraných výrobcov. Po dohovore pri väčšom odbere vám vieme vínko aj doviesť.

Okrem vína tu nájdete aj rôzne dekoratívne predmety a ručne robené fúkané sklo, ktoré z každej vašej domácnosti urobia príjemné miesto na život alebo poslúžia ako originálny darček. Pre tých, ktorí si chcú dopriať ešte viac, máme v ponuke rôzne alkoholické špeciality a unikátne darčekové predmety.

A to nie je všetko! Pre firmy a veľkoodberateľov ponúkame možnosť veľkoodberu sudového vína. Stačí sa nám ozvať a radi pre vás pripravíme individuálnu ponuku.

Navštívte nás a presvedčte sa sami o kvalite a rozmanitosti nášho sortimentu. Tešíme sa na vás!

Kontakt

Otváracie hodiny

Otvorené pondelok – piatok 12:30 – 16:30, v sobotu 10:00 – 12:00. Po tel. dohovore možnosť otvorenia prevádzy aj mimo otváracích hodín.

Galéria

Menu

Novinky

© 2023 – 2024 Tatranska, s.r.o. tvorba web stránky Sleboda SK